top of page

Kameny dodají energii

Jsou tmavě šedé až černé, hladké a lesklé. Vznikají z čediče lávového původu, ručně sbíraného a opracovávaného vodou. "Lávové kameny jsou pro masáže vhodné proto, že v sobě dobře drží teplo. Ještě předtím, než se rozprostřou po těle, nahřejí se ve vodní lázni o teplotě mezi 40 a 60 stupni Celsia. Současně mají silné energetické vyzařování a při kontaktu s lidským tělem uvolňují kovové ionty,“ vysvětluje zkušená masérka Dagmar Sudíková z pražského Studia JS.

Samozřejmě není jedno, kam se nahřáté kameny umístí. Pokládají se na takzvané meridiány. To jsou cesty, jimiž v našem těle proudí energie. Nacházejí se na chodidlech, nohách, zádech, šíji a najdeme je od konečků prstů až po krk.

"Tyto energetické cesty bývají často vlivem zdravotních potíží a špatného životního stylu částečně či úplně blokovány,“ pokračuje Dagmar Sudíková. "Kvůli špatnému proudění energie v těle se člověk cítí unavený, skleslý, bývá často nemocný a podrážděný."

více na https://zena.aktualne.cz/krasa/lavove-kameny/r~6b4e016a0c6411e6b78b0025900fea04/

Dotyky si můžete zaplatit

Jakýkoli malý kontakt může být velkým balzámem pro vaši duši. Doteky si můžete dokonce také zaplatit. Dotyková terapie se podobá masáži, ale nejde při ní tolik o uvolnění svalů, ale spíše o navození harmonie, o skutečnou relaxaci těla i mysli. Dopřejte si proto odpočinek a načerpejte novou energii pomocí aromaterapeutické masáže, akupresury, masáže shiatzu nebo reiki. Relaxační účinky má i havajská masáž lomi lomi, akupunktura nebo masáž lávovými kameny.

Jehličky či nahřáté kameny se umisťují na tzv. meridiány. „To jsou cesty, jimiž v našem těle proudí energie. Nacházejí se na chodidlech, nohách, zádech, šíji, najdeme je od konečků prstů až po krk. Tyto energetické cesty bývají často vlivem zdravotních potíží a špatného životního stylu částečně či úplně blokovány,“ vysvětluje masérka Dagmar Sudíková z pražského Studia JS. „Kvůli špatnému proudění energie v těle se člověk cítí unavený, skleslý, bývá více nemocný a podrážděný. Masáž dokáže při správném použití tyto bloky na meridiánech odstraňovat a pomáhá znovu rozproudit energii. Je to cesta k celkové očistě a regeneraci organismu,“ dodává.

 

více na https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy-sex/dotyky-a-stimulace-centra-libosti.A170117_111255_vztahy-sex_jup

bottom of page